"До коронавируса я була абсолютно здоровою людиною, - розповідає Катерина, фінансовий директор невеликої IT-компанії. У мене не було депресій, хоча я емоційна людина і в житті траплялися важкі ситуації. Тому свої страхи і переживання я спочатку списувала на невідомість. Чоловікові НЕ відразу поставили діагноз "Ковід". Якийсь час ми лікувалися, не знаючи від чого. Тим більше був карантин. У липні, нарешті, я знайшла нормального терапевта, і він прописав мені препарат, який п'ють люди, які пережили інсульт. Після нього мені стало легше, і я думала, що повернуся до нормального життя ".

Але апатія і пригніченість нікуди не поділися. У вересні Катерина перенесла звичайне ГРВІ, і, за її словами, все пост-ковідні симптоми повернулися: "Я зрозуміла, що вже не витримаю і пішла до психотерапевта. Він діагностував у мене депресивний розлад".

Навіть після одужання від коронавируса багато пацієнтів страждають від важких ускладнень. Це явище отримало назву "пост-ковідний синдром". Психічні розлади, апатія і суїцидальні думки - деякі з таких ускладнень, які вимагають надання психологічної допомоги. Все більша частина населення, яка перенесла Ковід, так і та, що уникла хвороби, але є під тиском психологічної атмосфери пандемії, стає кандидатами на роль пацієнтів психотерапевта.

Така психотерапевтична допомога населенню, що знаходиться під важким стресом пандемії, з урахуванням чинника інерції психіки людини, ймовірно, буде мати широкий попит не тільки на протязі карантинного періоду, але і досить тривалий період після його закінчення. Схоже, що проблема масового порушення ментального здоров'я населення прийшла до нас надовго і відразу не пройде, а буде зберігатися в суспільстві ще роки і роки - тобто, тривалий час, навіть після повного закінчення пандемії.

Від кого ж нам чекати допомогу? Від держави, яка через низку причин не здатна вчасно реагувати і забезпечувати нас належною психологічною допомогою навіть в періоди найважчих криз та епідемій? Від приватнопрактикуючих психологів і психотерапевтів, послуги яких фінансово не підйомним для більшості і зовсім недоступні для тих, хто вже втратив доходи в результаті тривалого карантину? Як же рятуватися від хронічної депресії, почуття безвиході і стану психологічного вигорання? Невже виходу немає?

Благодійний Фонд «Мрії здійснюються» розпочинає масштабний проект з проведення короткострокових груп масової психотерапевтичної допомоги людям, які перенесли Ковід, а також тим, що хоча і не перехворіли, але ментальне здоров'я яких похитнулося в результаті негативного впливу пандемії як такої, включаючи страх захворіти, страх летального результату від хвороби, так і з боку супутніх факторів впливу соціуму на психічний стан людини в період пандемії і після, як то - стрес від карантину, обмеження особистої свободи і свободи пересування, обов'язкового носіння масок, дотримання соціальної дистанції, масової вакцинації тощо.

Такі групи масової психологічної реабілітації для населення ми поки ще не проводили, тому що для запуску такого благодійного проекту потрібне повноцінне фінансування. Але ми вже почали роботу з оформлення грантової допомоги з США, яку плануємо завершити протягом 1-2 місяців. Отримання фінансування дозволить нам розгорнути цей проект як благодійний в більш широких масштабах.

Однак це зовсім не означає, що ми не маємо досвіду проведення таких психотерапевтичних груп. Ми проводили такі групи раніше неодноразово, але поки менш широко і тільки для професійних психологів, психотерапевтів і лікарів, яким допомогли на практиці освоїти нову сучасну методику надання допомоги пацієнтам, що страждають від досить важких психологічних розладів. Наступний крок на цьому шляху - перейти до надання допомоги широким верствам населення в рамках грантової благодійної програми.

Для отримання гранту ми зобов'язані подати американському грантодавцеві підготовлений нашим фондом інтернет-ресурс, через який ми будемо залучати людей для участі в наших групах психологічної реабілітації. Грантодавець буде дуже ретельно перевіряти якість нашої роботи зі створення цього сайту, який повинен відповідати найсучаснішим вимогам. Тому ми зараз кинули всі наші сили на його підготовку і на апгрейд існуючих (раніше створених) сайтів нашого фонду, які теж будуть оцінюватися грантодавцем як «візитна картка» нашої організації. В процесі виконання цих робіт ми змушені нести певні витрати на придбання та продовження доменів, оплату хостингу та інші IT витрати.

Увага!

Ми розпочинаємо збір 3,5 тис. грн. на оплату IT витрат проекта в серпні.

Строк сплати спливає 25 серпня.

→ Не вистачає 3401 грн.

Щоб продовжувати поточну роботу і отримати грант потрібні гроші. На домен для сайту, який буде збирати людей з психологічними проблемами на реабілітацію, на хостинг, на якому буде працювати сайт, на заміну комп'ютерних складових, що вийшли з ладу. Ми не розраховуємо, що держава дасть грошей на те, щоб ми отримали американський грант на «полагодження» психічного здоров'я людей, яке «зламалося» в результаті пандемії. Так що ці гроші дасть суспільство, доки грант ще не отримано нашим проектом. Переказати їх будь-яка людина може ось тут.

Шановні друзі!

Сума пожертвування може бути будь-яка. У всіх випадках в призначенні платежу або в коментарях просимо вказувати: Пожертва на проект «Ментальне здоров'я».

Зібрана сума піде на оплату:

– Продовження хостинга на 1 рік                          – 1392 грн.

– Приодбання комп'ютерних складових             – 1297 грн.

– Оплата домена на 1 рік                                         –   717 грн.

РАЗОМ: 3 401 грн.

 

Поточна ситуація!

Ми збираємо 3,5 тис. грн. на серпневий внесок.

Вже зібрано 2 423,00 грн. (на 25 серпня 2021 року).

Не вистачає 978,00 грн.

Головний канал перерахування уоштів:

 1) Платеж в гривнях з банківської карти через наш платіжний гаджет Liqpay: https://www.liqpay.ua/uk/checkout/card/i55436149107

 Як допомогти із закордону:

 2) Ви можете здійснити оплату з банківської картки в доларах або ж в євро (перед оплатою та вводом суми оберіть код валюти – USD або EUR) https://www.liqpay.ua/en/checkout/card/i55436149107

Якщо у вас є питання, зауваження, пропозиції, телефонуйте до Фонду «Мрії здійснюються» за номером +38 (067) 504-50732 або пишіть на dctf@ukr.net.

Дякуємо!

 

Использование информации сайта возможно только со ссылкой на сайт и авторов информации.
Использование информации в коммерческих целях возможно только с официального разрешения владельцев.

 

Быстрая навигация по сайту:

[На главную] [Вверх] [О нас] [Ссылки] [Карта сайта] [Пишите нам] [Donate]



[Кампания по сбору средств: Ментальное здоровье]
[Кампанія зі збору коштів: & quot; Ментальне здоров'я & quot;]

 

 

 

 

"Японская страничка" - Сайт о Японии в украинском Интернет. Авторский проект, поддерживаемый Фондом "Мечты сбываются" (Киев)