Фонд "Мрії здійснюються"

Фонд сприяння авторам гуманітарних та соціальних ініціатив "Мрії здійснюються" засновано як неприбуткову благодійну організацію 26 червня 2000 р. у рамках партнерської волонтерської ініціативи Програма "Стежка довершеності" (1995). Місія Фонду – дослідження, популяризація та впровадження гуманітарних моделей вирішення соціальних проблем в інтересах суспільства та людини.

Ми здійснюємо на некомерційних засадах різноманітні заходи на підтримку авторських ініціатив, а саме: семінари-тренінги; індивідуальне та корпоративне консультування; підтримуємо роботу творчих груп та індивідуальних авторів, які пропонують оригінальні вирішення соціальних проблем, що є актуальними для України та інших країн світової спільноти, які відрізняються особливо стрімким темпом розвитку.

Особливістю Фонду є принципово неполітичний характер його діяльності. Фонд не надає підтримки авторським ініціативам, які стосуються: національно-етнічного самовизначення, діяльності або створення політичних партій, релігійно-культової діяльності, військової справи, діяльності, спрямованої на задовольняння потреб таких окремих категорій громадян, що визначаються виключно за формальною ознакою віку або статі, а саме ініціативам молодіжної, дитячої, ветеранської, гендерної та іншої подібної спрямованості.

Будь-яка позитивна творча ініціатива за межами окресленого переліку, автором якої є окремий громадянин або група осіб, може отримати підтримку з боку Фонду в межах фінансових можливостей Фонду. Підтримка надається незалежно від форми подання тієї чи іншої авторської ініціативи, що може бути запропонована у вигляді ідеї, цільової програми, проекту, кампанії, акції, громадського заходу або іншої за формою її подання оригінальної авторської громадянської ініціативи гуманітарної або соціальної спрямованості.

Пріоритетами Фонду є підтримка ініціатив, що мають на меті: створення оригінального творчого продукту в самому широкому діапазоні жанрів та форм, проведення різноманітних конкурсів, презентацій та виставок, громадських зустрічей, навчально-консультативних семінарів-тренінгів, подорожей по Україні та за кордон, вручення заохочувальних призів, нагород та благодійних подарунків для відзнаки особистих творчих досягнень у гуманітарній та соціально-розбудовчій галузі.

За багаторічну історію свого існування Фондом було здійснено низку заходів, головними з яких були наступні:

 3 квітня 2001. Участь представників Фонду у науково-практичному семінарі "Проблема розробки і оцінки методологічних підходів щодо вимірювання бідності в Україні". Участь у "круглих столах": "Бідні в Україні; хто вони?", "Суб'єктивна бідність: методологічні підходи та методика оцінки". (Організатори: Міністерство праці та соціальної політики України, Рада по вивченню продуктивних сил України НАУ, Державний комітет статистики України, Академія Розвитку Освіти, Консультативна фірма ПАДКО за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку).

 Протягом першого кварталу 2001 р. Участь представників Фонду у "круглих столах": "Соціальні програми бізнесу", "Швидка соціальна допомога", "Досвід та приклади успішної співпраці державних установ та громадських організацій м. Києва". Участь представників Фонду у робочій групі "Створення агенції соціальної інформації у Києві". (Організатор всіх вищевказаних заходів: Ресурсний центр розвитку громадських організацій "ГУРТ").

 Протягом першого кварталу 2001 р. Участь у конкурсі соціальних проектів у м. Києві. (Організатор: Київська міська державна адміністрація).

З липня 2001р. по травень 2002 р. Проведення 4 основних та одного додаткового сесійного блоку навчально-практичного семінару "НЛП-практик" (Базові навички нейро-лінгвістичного програмування)" для психологів, педагогів та представників бізнесу. (Організатор першої частини семінару: Фонд "Мрії здійснюються", Організатор 2 заключних сесійних блоків семінару: Неформальна ініціативна група з числа учасників семінару).

25 - 27 січня 2002 р. Проведення авторського семінару-тренінгу "На стежках снів: сновидіння як творчий підхід до вирішення проблем". (Організатор: Фонд "Мрії здійснюються").

17 - 19 травня 2002 р. Проведення авторського жіночого тренінгу "Жіноче рішення: інтуїція і "правила гри" у світі успішних жінок". (Організатор: Фонд "Мрії здійснюються").

25 травня 2002 р. Участь у проведенні “Дня громадських організацій Києва-2002” в рамках святкування Дня Києва. (Організатори: Київська міська держадміністрація, Головне управління з питань внутрішньої політики, Громадська організація “Центр інновацій та розвитку”).

14 - 17 жовтня 2002 р. Проведення авторського семінару-тренінгу "Лідерство та управління конфліктами в бізнесі: психологічні основи стрес-менеджменту та особиста ефективність керівника". (Організатор: Фонд "Мрії здійснюються").

18 - 20 жовтня 2002 р. Проведення авторського семінару-тренінгу "Сім'я третього тисячоліття: сучасні психотехнології для розвитку сім'ї, виховання та навчання дітей та покращення особистого життя". (Організатор: Фонд "Мрії здійснюються").

8 - 10 листопада 2002 р. Проведення авторського семінару-тренінгу "На стежках снів: сновидіння як творчий підхід до вирішення проблем". (Організатор: Фонд "Мрії здійснюються").

6 - 8 грудня 2002 р. Проведення авторського семінару-тренінгу "Задзеркалля особистості: мудрість жити та бути у згоді з собою". (Організатор: Фонд "Мрії здійснюються").

19 - 22 грудня 2002 р. Проведення авторського семінару-тренінгу "Застосування НЛП у бізнесі: від індивідуального підприємництва до керівництва компанією". (Організатор: Фонд "Мрії здійснюються").

20 - 23 березня 2003 р. Проведення авторського семінару-тренінгу "Лідерство та управління конфліктами в бізнесі: психологічні основи стрес-менеджменту та особиста ефективність керівника". (Організатор: Фонд "Мрії здійснюються").

7 - 11 травня 2003 р. Проведення авторського семінару-тренінгу "Холотропне дихання: мандрівка у пошуках себе". (Організатор: Фонд "Мрії здійснюються").

29 червня - 1 липня 2003 р. Участь у Першому науково-практичному семінарі "Тренінгові програми для бізнесу та для розвитку особистості". Презентація Головою Фонду "Мрії здійснюються" О. В. Танасієнко власного авторського тренінгу "Практика зміненої свідомості для менеджерів" (Організатори: Інститут психології АПН України, Кафедра психології, педагогіки та конфліктології Національного університету "Київсько-могилянська академія", Європейський інститут інтеграції та розвитку, Товариство конфліктологів України, Громадська організація "Молодіжний центр "Соціум-ХХІ").

27 - 30 вересня 2003 р. Проведення авторського семінару-тренінгу " Застосування НЛП у бізнесі: від індивідуального підприємництва до керівництва компанією". (Організатор: Фонд "Мрії здійснюються". Спонсорська підтримка: Компанія "Bounty SCA Ukraine").

25 - 29 жовтня 2003 р. Проведення авторського семінару-тренінгу "Холотропне дихання: мандрівка у пошуках себе". (Організатор: Фонд "Мрії здійснюються").

 Протягом першого кварталу 2004 р. Розробка проекту "Громадська тренінгова мережа "Мрії здійснюються" та участь у конкурсі проектів інноваційного фонду UCAN/ISC (Організатори: "Проект Мережа Громадської Дії в Україні" (UCAN) та "Інститут Сталих Спільнот" (ISC)).

6 - 8 лютого 2004 р. Проведення авторського семінару-тренінгу "На стежках снів: сновидіння як творчий підхід до вирішення проблем". (Організатор: Фонд "Мрії здійснюються").

1 - 4 березня 2004 р. Проведення авторського семінару-тренінгу "Застосування НЛП у бізнесі: від індивідуального підприємництва до керівництва компанією". (Організатор: Фонд "Мрії здійснюються").

10 - 14 червня 2004 р. Проведення авторського семінару-тренінгу "Холотропне дихання: голоси і мови переживань". (Організатор: Фонд "Мрії здійснюються").

30 вересня - 5 жовтня 2004 р. Проведення першого сесійного блоку навчально-практичного семінару "НЛП-практик" (Базові навички нейро-лінгвістичного програмування)" для психологів, педагогів та представників бізнесу. (Організатор Фонд "Мрії здійснюються" за сприяння "Центру НЛП в Освіті" під керівництвом А.А.Плігіна).

30 жовтня - 1 листопада 2004 р. Проведення семінару Джудіт ДеЛоз'є (США) "Творчі рішення в бізнесі: творчість і моделювання успіху в організаціях". (Організатор: Фонд "Мрії здійснюються").

січень 2005 р. Розпочато багатомовний Інтернет проект «Японська сторінка».

березень-квітень 2005 р. Створено сайт «Японська сторінка», який має розділи українською, японською, російською та англійською мовами - що є першим інтернет-сайтом на японській мові, якого було створено в Україні та першим українсько-японським Інтернет проектом.

травень 2005 р. У зв’язку з проведенням в Україні 50-го ювілейного конкурсу "Євробачення", сайт «Японська сторінка» розповів про цю подію відвідувачам та здійснив публікацію серії інтернет-новин "Євробачення 2005" японською мовою. Окрім «Японської сторінки» жодний (!) Інтернет-ресурс у світі не подав тоді інформації про "Євробачення 2005" японською мовою.

червень 2005 р. На сайті створено сторінку про Національну експозицію України на "Експо 2005" японською мовою. Сторінка розповіла відвідувачам, для яких рідною мовою є японська, про український павільйон на цій всесвітній виставці в Японії. Крім нашого сайту, японські користувачі Інтернет не мали інших японськомовних Інтернет-джерел з України, які б розповідали про Україну на "Експо 2005" їх рідною мовою, оскільки офіційний сайт України на "Експо 2005" мав тільки українську та англійську мовні версії. Зважаючи на це, за домовленістю з Національним комплексом "Експоцентр України" було здійснено обмін лінками між сайтом «Японська сторінка» та офіційним сайтом Національної експозиції України на всесвітній виставці "Експо 2005", що дозволило японським відвідувачам офіційного сайту Національної експозиції України отримати інформацію про українську експозицію японською мовою через сайт «Японська сторінка».

липень 2005 р. Під час візиту до Японії Президента України Віктора Андрійовича Ющенко сайт «Японська сторінка» провів інтерактивне Інтернет-опитування громадськості Японії у зв'язку з цим візитом та отримав 21 електронне звернення від японських громадян на ім’я Президента України, які надійшли через форми інтерактивного опитування на сайті.

грудень 2005 р. За домовленістю з Товариством "Україна-Японія" на сайті «Японська сторінка» створено сторінку Товариства "Україна-Японія", яка відтепер здійснює функції офіційного Інтернет-представництва Товариства.

5 - 8 січня 2006 р. Проведено Тиждень японської культури в Києві (Організатор: Товариство японсько-українських культурних зв'язків за підтримки: Головного управління культури Київської Міської державної адміністрації та Фонду "Мрії здійснюються").

квітень - червень 2006 р. Проведено 2 виставки сучасної японської каліграфії (авторські твори сучасного японського каліграфа Рюсекі Морімото). (Організатор: Фонд "Мрії здійснюються" спільно з Українським інститутом науково-технічної і економічної інформації - УкрІНТЕІ, Галереєю «Да Вінчі» та Центром українсько-японського співробітництва «Сакура»).

жовтень 2006 р. За узгодженням з Міністерством культури і туризму України на сторінках сайту «Японська сторінка» подана інформація про «Місяць української культури в Японії». Опубліковано перелік культурних подій Місяця, що відбулись у понад 30 містах країни, включно з розкладом гастролей у Японії Національного академічного театру опери і балету ім. Т.Шевченка (подано лінк на Інтернет-сторінку з розкладом японською мовою), розкладом вистав "Театрального тижня України в Японії" тощо.

30 листопада - 1 грудня 2006 р.  Здійснено 4 театральні вистави на сцені Rikkokai Hall в Токіо (Японія) в рамках "Театрального тижня України в Японії" за участі провідник артистів Театру на Подолі (Київ), що є авторським проектом Фонду "Мрії здійснюються", який було включено Міністерством культури і туризму України до офіційної програми «Місяця української культури в Японії».

24 - 25 лютого 2007 р. Проведення відкритого авторського семінару-тренінгу "Ефективне управління часом". (Організатор: Фонд "Мрії здійснюються" спільно з Українською ассоціацією інформаційних служб та Українським інститутом науково-технічної і економічної інформації - УкрІНТЕІ, за підтримки Української асоціації меблевиків).

23 - 24 березня 2007 р. Проведення корпоративного семінару-тренінгу "Ефективне управління часом". (Організатор: Фонд "Мрії здійснюються").

28 березня - 1 квітня 2007 р. Проведення в Токіо (Японія) авторського семінару-тренінгу "Дракон диференціації". (Організатор: Фонд "Мрії здійснюються" спільно з Компанією BrandTraining).

В загальній кількості у різних семінарах та інших заходах Фонду прийняло особисту участь більше 300 осіб (очних учасників) з числа мешканців Києва та інших регіонів України, а також Росії, інших країн СНД та Японії, без урахування відвідувачів масових презентаційних заходів Фонду, що їх було здійснено протягом цього періоду, а також заочних учасників інтернет заходів Фонду.

У ролі ведучих авторських тренінгів було залучено значна кількість авторів власних тренінгових програм з Україні, Росії та США. В процесі поточної роботи Фондом було надано консультаційну підтримку декільком десяткам авторів власних проектів та інших індивідуальних авторських ініціатив гуманітарної та соціальної спрямованості, серед яких є громадяни України, Росії, Японії та інших країн. На сьогодні Фондом накопичено понад півсотні оригінальних авторських проектів та інших інновацій гуманітарної та соціальної спрямованості, які мають різний ступінь попередньої готовності та очікують початку свого впровадження в залежності від надходження коштів для їх фінансування та подальшої реалізації.

У подальшому Фонд планує проведення авторських тренінгів також і у інших галузях, а саме: розвитку творчих здібностей особистості та їх використання у галузях мистецтва, інтелектуальної творчості та бізнесі, розвитку професійних навичок, тренінгів фізичного та духовного самовдосконалення та ін. Запрошення Фонду вже отримали відомі фахівці з України, Росії,  США та Японії, які є авторами оригінальних підходів у своїх галузях, причому Фонд планує подальше розширення географії країн, авторів з яких ми плануємо запросити до України найближчим часом.

Ми плануємо розгортання також і не-тренінгових авторських проектів та інших авторських ініціатив гуманітарної та соціальної спрямованості, характер яких не обмежуються тільки проведенням семінарів або тренінгів.

Фонд є відкритим для творчої співпраці з індивідуальними авторами ініціатив, спонсорами авторських ініціатив, державними та громадськими установами і організаціями України та зарубіжних країн, а також з широкою громадськістю.

Контактна особа:   – Олексій Танасієнко, а/с 26, Київ – 04116, Україна

                                              E-mail: dctf@ukr.net

                                              тел. (067) 504-50-72

 

                                                                        Квітень 2007 р.


Использование информации сайта возможно только со ссылкой на сайт и авторов информации.
Использование информации в коммерческих целях возможно только с официального разрешения владельцев.

 

Быстрая навигация по сайту:

[На главную] [Вверх] [Ссылки] [Карта сайта] [Пишите нам] [Donate][Три поколения НЛП ( Роберт Дилтс)]
[Пресс релиз Фонда на укр. языке]
[Фотовпечатления]
[Пресс релиз Фонда на русском языке (файл  .doc)]
[Прес реліз Фонду украинською мовою (файл  .doc)]

 


Украинская Баннерная Сеть

   

 

 

 

 

"Японская страничка" - Сайт о Японии в украинском Интернет. Авторский проект, поддерживаемый Фондом "Мечты сбываются" (Киев)